Ulja
Ulja za automobile
0
Ulja za motocikle
0
Ulje za mjenjače
0
Ulja za kočnice
0
Ulja za kamione
0
Aditivi
0
Ulje za brodove
0
Ulja za poljoprivredu
0
Ulje za vilice
0
Filteri
Filteri ulja
0
Filteri zraka
0
Filter goriva
0
Filter kabine
0
Filter automatskog mjenjača
0
Vijak za ispuštanje ulja
0
Filteri ostali
0
Kočnice
Disk pločice
0
Kočioni diskovi
0
Kočione obloge
0
Kočioni bubanj
0
Sajle ručne kočnice
0
Senzor istrošenosti
0
Kočiona tekućina
0
Kočione čeljusti
0
Kočioni cilindar
0
Ostali dijelovi kočnica
0
Ostali dijelovi
Castrol ponuda
VW ulja
BMW ulja
Svi brendovi
Ulja
Ulja za automobile
0
Ulja za motocikle
0
Ulje za mjenjače
0
Ulja za kočnice
0
Ulja za kamione
0
Aditivi
0
Ulje za brodove
0
Ulja za poljoprivredu
0
Ulje za vilice
0
Filteri
Filteri ulja
0
Filteri zraka
0
Filter goriva
0
Filter kabine
0
Filter automatskog mjenjača
0
Vijak za ispuštanje ulja
0
Filteri ostali
0
Kočnice
Disk pločice
0
Kočioni diskovi
0
Kočione obloge
0
Kočioni bubanj
0
Sajle ručne kočnice
0
Senzor istrošenosti
0
Kočiona tekućina
0
Kočione čeljusti
0
Kočioni cilindar
0
Ostali dijelovi kočnica
0
Ostali dijelovi
Castrol ponuda
VW ulja
BMW ulja
Svi brendovi
Filter
Očisti
Vaša košarica
Prijavi se na newsletter i prvi saznaj novosti!
Budi informiran o posebnim ponudama, novostima, trendovima, te insajderskim kuponima
e-mail
Pošalji
Pročitao sam i slažem se s
Opći uvjeti poslovanja
Novosti
Facebook
095 301 1 111
Kontakt
Provjera statusa narudžbe
Meni
Ponuda
Ulja
Ulja za automobile
Ulja za motocikle
Ulje za mjenjače
Ulja za kočnice
Ulja za kamione
Aditivi
Ulje za brodove
Vidi sve
Viskozitet
5W-30 ulja
5W-40 ulja
0W-30 ulja
0W-20 ulja
4T ulja
2T ulja
Filteri
Filteri ulja
Filteri zraka
Filter goriva
Filter kabine
Filter automatskog mjenjača
Vijak za ispuštanje ulja
Filteri ostali
Kočioni sustav
Disk pločice
Kočioni diskovi
Kočione obloge
Kočioni bubanj
Sajle ručne kočnice
Senzor istrošenosti
Kočiona tekućina
Vidi sve
Čišćenje i održavanje
Izdvojeno ulja
CASTROL
Castrol Transmax ATF 1L
VW
BMW
MAZDA
SHELL
ELF
TOTAL
Izdvojeno filteri
MANN-FILTER
Filter goriva MANN-FILTER WK 532/1
Filter klime MANN-FILTER CU 6724
Filter klime MANN-FILTER CUK 6724
Filter klime MANN-FILTER FP 6724
Filter ulja MANN-FILTER HU 815/2 x
Filter zraka MANN-FILTER C 1882
MAHLE
Filter goriva MAHLE KL 149
Filter klime MAHLE LA 102
Filter klime MAHLE LAK 102
Filter klime MAHLE LAO 102
Filter ulja MAHLE OX 166/1D
Filter zraka MAHLE LX 759
Filter zraka MAHLE LX 870
FILTRON
Filter goriva FILTRON PP 832/3
Filter klime FILTRON K 1136
Filter klime FILTRON K 1136A
Filter ulja FILTRON OE 649/6
Filter zraka FILTRON AK 362/2
BOSCH
Disk pločice BOSCH 0 986 424 484
Disk pločice BOSCH 0 986 494 015
Filter goriva BOSCH 0 450 905 952
Filter klime BOSCH 1 987 432 036
Filter klime BOSCH 1 987 432 336
Filter ulja BOSCH 1 457 429 262
Filter zraka BOSCH 1 457 433 093
Vidi sve
PURFLUX
Filter goriva PURFLUX EP200
Filter kabine PURFLUX AH187
Filter kabine PURFLUX AHC187
Filter ulja PURFLUX L367
UFI
Filter goriva UFI 31.847.00
Filter klime UFI 34.121.00
Filter klime UFI 54.121.00
Filter ulja UFI 25.028.00
Izdvojeno kočnice
ATE
Brtve kočione čeljusti set ATE 11.0441-4002.2
Brtve kočione čeljusti set ATE 11.0441-5402.2
Disk pločice ATE 13.0470-3605.2
Kočioni disk ATE 24.0119-0107.1
Kočioni disk ATE 24.0319-0107.1
Kočioni disk ATE 24.0322-0115.1
Komplet kočionih obloga (pakne) ATE 03.0137-0379.2
Vidi sve
TEXTAR
Disk pločice TEXTAR 2193402
Disk pločice TEXTAR 2328702
Kočioni disk TEXTAR 92055605
Kočioni disk TEXTAR 92072403
Komplet kočionih obloga (pakne) TEXTAR 91053300
Komplet pribora kočione čeljusti TEXTAR 82028700
Komplet pribora kočionih obloga TEXTAR 97012600
Vidi sve
TRW
Kočioni disk TRW DF1538
Kočiono crijevo TRW PHB425
Kočiono crijevo TRW PHB426
Komplet kočionih obloga (pakne) TRW GS8432
Komplet pribora kočionih obloga TRW SFK335
Komplet pribora za disk pločice TRW PFK350
Senzor istrošenosti TRW GIC168
Vidi sve
BREMBO
Cilindar kvačila glavni BREMBO C 06 008
Cilindar kvačila glavni BREMBO C 06 011
Cilindar kvačila pomoćni BREMBO E 06 005
Disk pločice BREMBO P 06 024
Disk pločice BREMBO P 06 025
Kočioni disk BREMBO 08.5366.21
Kočioni disk BREMBO 08.5366.76
Vidi sve
DELPHI
Disk pločice DELPHI LP1421
Disk pločice DELPHI LP1423
Kočioni disk DELPHI BG2623C
Kočioni disk DELPHI BG2624
Kočioni disk DELPHI BG3041C
Komplet kočionih obloga (pakne) DELPHI LS1851
Senzor istrošenosti DELPHI LZ0150
FEBI
Filter klime FEBI 18641
Filter ulja FEBI 26705
Filter zraka FEBI 27035
Kočiona čeljust FEBI 178746
Vidi sve
Tražlice ulje i dijelovi
Tražliice ulja
Castrol tražilica
Motul tražilica
Mobil tražilica
Shell tražilica
Total tražilica
Elf tržilica
Aral tražilica
Selenia tražilica
Filteri katalozi
Mahle tražilica
Mann-Filter tražilica
Filtron tražilica
Bosch tražilica
Pruflux tražilica
UFI tražilica
Kočnice katalozi
Ate katalog
Textar katalog
TRW katalog
Brembo katalog
Febi katalog
Delphi katalog
Svi
Svi
Akumulatori
Amortizeri i opruge
Čišćenje i održavanje
Distribucija
Karoserija
Metlice brisača
Originalni dijelovi
Ulja
Filteri
Kočioni sustav
Ostali dijelovi
Dodatna oprema
Aditivi
Pretraži trgovinu...
Račun
Login
Register
Lista želja
0
Usporeid
0
Cart
0 artikal(a) - 0,00 €
0
Vaša košarica je prazna!!
Meni
Moj račun
Logiranje
Registracija
Više
O nama
FAQ
Kontakt
0
Vaše vozilo:
VW GOLF III Van (1H1) 1.8 |kw 66 | ps 90 | ccm 1781
Svi dijelovi za ovo vozilo
Promijeni
Ukloni
Dijelovi za VW GOLF III Van (1H1) 1.8 |kw 66 | ps 90 | ccm 1781
home
Dijelovi za vaše vozilo
Odaberite vozilo
Vaše vozilo:
VW GOLF III Van (1H1) 1.8 |kw 66 | ps 90 | ccm 1781
Svi dijelovi za ovo vozilo
Ukloni
Marka
Odaberite marku
ABARTH
AC
ALFA ROMEO
ALPINA
ALPINE
ASTON MARTIN
AUDI
AUSTIN
AUTO UNION
BENTLEY
BMC
BMW
BUGATTI
BYD
CADILLAC
CHERY
CHEVROLET
CHRYSLER
CITROËN
CUPRA
DACIA
DAEWOO
DAF
DAIHATSU
DAIMLER
DS
DS (CAPSA)
DUCATI
FERRARI
FIAT
FISKER
FORD
FORTHING
GEELY
HAVAL
HONDA
HUMMER
HYUNDAI
INFINITI
ISUZU
IVECO
JAGUAR
JEEP
KIA
KOENIGSEGG
KTM
LADA
LAMBORGHINI
LANCIA
LAND ROVER
LEXUS
LOTUS
LYNK & CO
MAN
MASERATI
MAYBACH
MAZDA
MCLAREN
MERCEDES-BENZ
MG
MINI
MITSUBISHI
MORRIS
NIO
NISSAN
OMODA
OPEL
ORA
PEUGEOT
PIAGGIO
PININFARINA
POLARIS
PONTIAC
PORSCHE
PUCH
RENAULT
RENAULT TRUCKS
ROLLS-ROYCE
ROVER
SAAB
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
STEYR
SUBARU
SUZUKI
TATA
TESLA
TOYOTA
TRABANT
VAUXHALL
VOLVO
VW
WARTBURG
XPENG
YAMAHA
YUGO
ZASTAVA
ZEEKR
Godina
Odaberite godinu
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
Model
Odaberite model
BEETLE, BEETLE / SUPER BEETLE, CAROCHA, COCCINELLE, ESCARABAJO, FUSCA, KAEFER, KEVER, SEDAN
CADDY I (14), CADDY I Kamionet (14), CADDY I Sedan (14), CADDY (14), RABBIT PICKUP I (14)
CARAVELLE III Autobus, TRANSPORTER / CARAVELLE III Autobus, TRANSPORTER / CARAVELLE Mk III Autobus, TRANSPORTER III Autobus, TRANSPORTER T3 Autobus,
CARAVELLE IV Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ), TRANSPORTER T4 Autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ)
CORRADO (53I)
EUROVAN IV Sanduk (70A, 70H, 7DA, 7DH), TRANSPORTER IV Sanduk (70A, 70H, 7DA, 7DH), TRANSPORTER Mk IV Sanduk (70A, 70H, 7DA, 7DH), TRANSPORTER T4 San
GOL COUNTRY I, GOL COUNTRY I Variant, PARATI I, PARATI I Estate, PARATI I Variant
GOLF I Cabriolet (155), GOLF Cabriolet (155), RABBIT / CABRIOLET I Cabriolet (155), RABBIT I Cabriolet (155)
GOLF II (19E, 1G1), GOLF Mk II (19E, 1G1)
GOLF II Van (19E, 1G1)
GOLF III (1H1), GOLF Mk III (1H1)
GOLF III Van (1H1)
JETTA II (19E, 1G2, 165), JETTA II Limuzina (sedan) (19E, 1G2, 165), JETTA II Sedan (19E, 1G2, 165), JETTA Mk II (19E, 1G2, 165)
JETTA III (1H2), VENTO (1H2), VENTO Limuzina (sedan) (1H2), VENTO Sedan (1H2)
LT 28-35 I Autobus (281-363), LT28-50 Autobus (281-363)
LT 28-35 I Sanduk (281-363), LT28-50 Sanduk (281-363)
LT 28-35 I Sanduk/šasija (281-363), LT28-50 Sanduk/šasija (281-363)
LT 40-55 I Sanduk (291-512)
LT 40-55 I Sanduk/šasija (293-909)
PASSAT (315, 3A5), PASSAT B3/B4 (315, 3A5)
PASSAT (3A2, 35I), PASSAT B3/B4 (3A2, 35I)
PASSAT B3/B4 Estate (3A5, 35I), PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I), PASSAT Estate (3A5, 35I), PASSAT Variant (3A5, 35I)
POLO (86C, 80)
POLO CLASSIC (86C, 80)
POLO Coupé (86C, 80)
SCIROCCO (53B)
TARO
TRANSPORTER III Sanduk, TRANSPORTER Mk III Sanduk, TRANSPORTER T3 Sanduk, VANAGON III Sanduk
TRANSPORTER III Sanduk/šasija, TRANSPORTER Mk III Sanduk/šasija, TRANSPORTER T3 Sanduk/šasija
TRANSPORTER IV Sanduk/šasija (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM), TRANSPORTER Mk IV Sanduk/šasija (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7D, TRANSPORTER T4 Sanduk/šasi
Motor
Odaberite motor
1.4 |kw 44 | ps 60 | ccm 1390
1.8 |kw 55 | ps 75 | ccm 1781
1.8 |kw 66 | ps 90 | ccm 1781
1.9 D |kw 55 | ps 75 | ccm 1896
1.9 TDI |kw 66 | ps 90 | ccm 1896
2.0 GTI |kw 110 | ps 150 | ccm 1984
Prikaži dijelove
Prijavite se
za spremanje vozila u Car Park.
Karoserija
Tip motora
kW
KS
ccm
Oznaka motora
Kapacitet ulja (L)
Dostavno vozilo/kosi zadnji dio
1.8 |kw 66 | ps 90 | ccm 1781
66
90
1781
ABS, ADZ
–
Filtriraj proizvode