Ulja
Ulja za automobile
0
Ulja za motocikle
0
Ulje za mjenjače
0
Ulja za kočnice
0
Ulja za kamione
0
Aditivi
0
Ulje za brodove
0
Ulja za poljoprivredu
0
Ulje za vilice
0
Filteri
Filteri ulja
0
Filteri zraka
0
Filter goriva
0
Filter kabine
0
Filter automatskog mjenjača
0
Vijak za ispuštanje ulja
0
Filteri ostali
0
Kočnice
Disk pločice
0
Kočioni diskovi
0
Kočione obloge
0
Kočioni bubanj
0
Sajle ručne kočnice
0
Senzor istrošenosti
0
Kočiona tekućina
0
Kočione čeljusti
0
Kočioni cilindar
0
Ostali dijelovi kočnica
0
Ostali dijelovi
Castrol ponuda
VW ulja
BMW ulja
Svi brendovi
Ulja
Ulja za automobile
0
Ulja za motocikle
0
Ulje za mjenjače
0
Ulja za kočnice
0
Ulja za kamione
0
Aditivi
0
Ulje za brodove
0
Ulja za poljoprivredu
0
Ulje za vilice
0
Filteri
Filteri ulja
0
Filteri zraka
0
Filter goriva
0
Filter kabine
0
Filter automatskog mjenjača
0
Vijak za ispuštanje ulja
0
Filteri ostali
0
Kočnice
Disk pločice
0
Kočioni diskovi
0
Kočione obloge
0
Kočioni bubanj
0
Sajle ručne kočnice
0
Senzor istrošenosti
0
Kočiona tekućina
0
Kočione čeljusti
0
Kočioni cilindar
0
Ostali dijelovi kočnica
0
Ostali dijelovi
Castrol ponuda
VW ulja
BMW ulja
Svi brendovi
Filter
Očisti
Vaša košarica
Prijavi se na newsletter i prvi saznaj novosti!
Budi informiran o posebnim ponudama, novostima, trendovima, te insajderskim kuponima
e-mail
Pošalji
Pročitao sam i slažem se s
Opći uvjeti poslovanja
Novosti
Facebook
095 301 1 111
Kontakt
Provjera statusa narudžbe
Meni
Ponuda
Ulja
Ulja za automobile
Ulja za motocikle
Ulje za mjenjače
Ulja za kočnice
Ulja za kamione
Aditivi
Ulje za brodove
Vidi sve
Viskozitet
5W-30 ulja
5W-40 ulja
0W-30 ulja
0W-20 ulja
4T ulja
2T ulja
Filteri
Filteri ulja
Filteri zraka
Filter goriva
Filter kabine
Filter automatskog mjenjača
Vijak za ispuštanje ulja
Filteri ostali
Kočioni sustav
Disk pločice
Kočioni diskovi
Kočione obloge
Kočioni bubanj
Sajle ručne kočnice
Senzor istrošenosti
Kočiona tekućina
Vidi sve
Čišćenje i održavanje
Izdvojeno ulja
CASTROL
CASTROL EDGE C3 5W-30, 1L
CASTROL EDGE C3 5W-30, 4L
CASTROL EDGE C5 0W-20, 1L
CASTROL EDGE LL 5W-30 507.00, 1L
CASTROL EDGE LL 5W-30 507.00, 4L
CASTROL EDGE LL 5W-30 507.00, 5L
CASTROL EDGE LLIV 0W-20, 1L 509.00
Vidi sve
VW
ULJE MJENJAČA VAG ORIGINAL G060726A2
VW Original Longlife III 0W-30, 1L
VW Original Longlife III 0W-30, 5L
VW Original Special D 5W-40, 5L
VW Original Longlife IV FE 508.00/509.00 0W-20, 1L
BMW
BMW TWIN POWER 5W-30, 1L LL04
MAZDA
MAZDA ORIGINAL SUPRA DPF SKYACTIV 0W-30, 1L
MAZDA ORIGINAL SUPRA DPF SKYACTIV 0W-30, 5L
MAZDA ORIGINAL SUPRA X Skyactiv 0W-20, 1L
MAZDA ORIGINAL ULTRA 5W-30, 1L
MAZDA ORIGINAL ULTRA 5W-30, 5L
MAZDA ORIGINAL ULTRA DPF 5W-30, 1L
MAZDA ORIGINAL ULTRA DPF 5W-30, 5L
SHELL
SHELL HELIX HX7 10W-40, 1L
SHELL HELIX HX7 10W-40, 4L
SHELL HELIX HX7 10W-40, DIESEL, 1L
SHELL HELIX HX7 10W-40, DIESEL, 4L
SHELL HELIX HX7 5W-40, 1L
SHELL HELIX HX8 ECT 5W-30, 1L
SHELL HELIX ULTRA 5W-40, 1L
Vidi sve
ELF
ELF EVOLUTION 700 STI 10W-40, 1L
ELF EVOLUTION 700 STI 10W-40, 5L
ELF EVOLUTION 700 TURBO DIESEL 10W-40, 1L
ELF EVOLUTION 700 TURBO DIESEL 10W-40, 5L
ELF EVOLUTION 900 NF 5W-40, 1L
ELF EVOLUTION 900 NF 5W-40, 5L
ELF EVOLUTION 900 SXR 5W-30, 1L
Vidi sve
TOTAL
Total Fluide DA 1L
TOTAL QUARTZ 7000 10W-40, 1L
TOTAL QUARTZ 7000 10W-40, 5L
TOTAL QUARTZ 7000 DIESEL 10W-40, 1L
Vidi sve
Izdvojeno filteri
MANN-FILTER
Filter goriva MANN-FILTER WK 6002
Filter klime MANN-FILTER CU 1629
Filter klime MANN-FILTER CUK 1629
Filter klime MANN-FILTER CUK 26 005
Filter klime MANN-FILTER FP 26 005
Filter ulja MANN-FILTER W 75/3
Filter zraka MANN-FILTER C 25 115
MAHLE
Filter klime MAHLE LA 684
Filter klime MAHLE LAK 684
Filter klime MAHLE LAK 852
Filter klime MAHLE LAO 684
Filter zraka MAHLE LX 1748
FILTRON
Filter goriva FILTRON PP 831/1
Filter klime FILTRON K 1230
Filter klime FILTRON K 1230A
Filter klime FILTRON K 1300A
Filter ulja FILTRON OP 643/3
Filter zraka FILTRON AP 185/6
BOSCH
Disk pločice BOSCH 0 986 494 441
Disk pločice BOSCH 0 986 494 600
Filter goriva BOSCH 0 450 902 161
Filter klime BOSCH 1 987 432 247
Filter klime BOSCH 1 987 435 574
Filter ulja BOSCH F 026 407 209
Filter zraka BOSCH F 026 400 138
Vidi sve
PURFLUX
Filter goriva PURFLUX EP210
Filter kabine PURFLUX AH306
Filter kabine PURFLUX AHC281
Filter kabine PURFLUX AHC306
Filter klime PURFLUX AHH281
Filter ulja PURFLUX LS301
Filter zraka PURFLUX A1314
UFI
Filter goriva UFI 31.948.00
Filter kabine UFI 54.285.00
Filter klime UFI 34.285.00
Filter zraka UFI 30.407.00
Izdvojeno kočnice
ATE
Disk pločice ATE 13.0460-2740.2
Kočiona tekućina ATE 03.9901-5803.2
Kočioni disk ATE 24.0124-0221.1
Opuga kočionih čeljusti ATE 11.8116-0356.1
TEXTAR
Disk pločice TEXTAR 2355406
Disk pločice TEXTAR 2482001
Kočioni disk s ležajem TEXTAR 92196003
Kočioni disk TEXTAR 92195505
Komplet pribora kočione čeljusti TEXTAR 82032000
Komplet pribora za disk pločice TEXTAR 82037300
TRW
Čahura za vođenje kočione čeljusti komplet TRW ST1515
Disk pločice TRW GDB1789
Disk pločice TRW GDB1791
Kočiono crijevo TRW PHB2049
Nosač kočione čeljusti TRW BDA996
Nosač kočione čeljusti TRW BDA998
BREMBO
Kočiona tekućina BREMBO L A4 202
DELPHI
Disk pločice DELPHI LP2152
Disk pločice DELPHI LP2254
Disk pločice DELPHI LP3659
Disk pločice DELPHI LP565
Filter goriva DELPHI EFP201
Kočioni disk DELPHI BG4264
Kočioni disk s ležajem DELPHI BG9112RS
FEBI
Disk pločice FEBI 16146
Disk pločice FEBI 16783
Filter klime FEBI 105703
Filter klime FEBI 37567
Vidi sve
Tražlice ulje i dijelovi
Tražliice ulja
Castrol tražilica
Motul tražilica
Mobil tražilica
Shell tražilica
Total tražilica
Elf tržilica
Aral tražilica
Selenia tražilica
Filteri katalozi
Mahle tražilica
Mann-Filter tražilica
Filtron tražilica
Bosch tražilica
Pruflux tražilica
UFI tražilica
Kočnice katalozi
Ate katalog
Textar katalog
TRW katalog
Brembo katalog
Febi katalog
Delphi katalog
Svi
Svi
Akumulatori
Amortizeri i opruge
Čišćenje i održavanje
Distribucija
Karoserija
Metlice brisača
Originalni dijelovi
Ulja
Filteri
Kočioni sustav
Ostali dijelovi
Dodatna oprema
Aditivi
Pretraži trgovinu...
Račun
Login
Register
Lista želja
0
Usporeid
0
Cart
0 artikal(a) - 0,00 €
0
Vaša košarica je prazna!!
Meni
Moj račun
Logiranje
Registracija
Više
O nama
FAQ
Kontakt
0
Vaše vozilo:
PEUGEOT 309 II (3C, 3A), 309 Mk II (3C, 3A) 1.8 Diesel |kw 44 | ps 60 | ccm 1769
Svi dijelovi za ovo vozilo
Promijeni
Ukloni
Dijelovi za PEUGEOT 309 II (3C, 3A), 309 Mk II (3C, 3A) 1.8 Diesel |kw 44 | ps 60 | ccm 1769
home
Dijelovi za vaše vozilo
Odaberite vozilo
Vaše vozilo:
PEUGEOT 309 II (3C, 3A), 309 Mk II (3C, 3A) 1.8 Diesel |kw 44 | ps 60 | ccm 1769
Svi dijelovi za ovo vozilo
Ukloni
Marka
Odaberite marku
ALFA ROMEO
AUDI
BMW
CITROËN
CUPRA
DACIA
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
JAGUAR
LAND ROVER
MERCEDES-BENZ
MINI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
PORSCHE
RENAULT
SKODA
SMART
SUZUKI
TESLA
TOYOTA
VOLVO
VW (VOLKSWAGEN)
ABARTH
AC
ALPINA
ALPINE
ASTON MARTIN
AUSTIN
AUTO UNION
BENTLEY
BMC
BUGATTI
BYD
CADILLAC
CHERY
CHEVROLET
CHRYSLER
DAEWOO
DAF
DAIHATSU
DAIMLER
DS
DS (CAPSA)
DUCATI
FERRARI
FISKER
FORTHING
GEELY
HAVAL
HUMMER
INFINITI
ISUZU
IVECO
JEEP
KIA
KOENIGSEGG
KTM
LADA
LAMBORGHINI
LANCIA
LEXUS
LOTUS
LYNK & CO
MAN
MASERATI
MAYBACH
MAZDA
MCLAREN
MG
MITSUBISHI
MORRIS
NIO
OMODA
ORA
PIAGGIO
PININFARINA
POLARIS
PONTIAC
PUCH
RENAULT TRUCKS
ROLLS-ROYCE
ROVER
SAAB
SEAT
SSANGYONG
STEYR
SUBARU
TATA
TRABANT
VAUXHALL
WARTBURG
XPENG
YAMAHA
YUGO
ZASTAVA
ZEEKR
Godina
Odaberite godinu
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
Model
Odaberite model
205 Dostavno vozilo/kosi zadnji dio, 205 Sanduk
205 I Kabriolet (741B, 20D), 205 Kabriolet (741B, 20D)
205 II (20A/C), 205 Mk II (20A/C)
305 II (581M), 305 Mk II (581M)
309 Dostavno vozilo/kosi zadnji dio (10S, 3S)
309 I (10C, 10A), 309 (10C, 10A)
309 II (3C, 3A), 309 Mk II (3C, 3A)
405 I (15B), 405 I Sedan (15B), 405 (15B)
405 I Break (15E), 405 Estate (15E)
405 I Dostavno vozilo/kombi (15_)
504
504 Kamionet (E_)
505 (551A)
505 Break (551D)
605 (6B), 605 Limuzina (sedan) (6B), 605 Sedan (6B)
J5 Autobus (280P)
J5 Sanduk (280L)
J5 Sanduk/šasija (280L)
Motor
Odaberite motor
1.1 |kw 40 | ps 54 | ccm 1124
1.4 |kw 55 | ps 75 | ccm 1361
1.6 |kw 65 | ps 88 | ccm 1580
1.6 |kw 68 | ps 92 | ccm 1580
1.6 |kw 69 | ps 94 | ccm 1580
1.6 |kw 74 | ps 101 | ccm 1580
1.6 GTi |kw 85 | ps 116 | ccm 1580
1.8 Diesel |kw 44 | ps 60 | ccm 1769
1.8 TD |kw 57 | ps 78 | ccm 1769
1.9 |kw 72 | ps 98 | ccm 1905
1.9 D |kw 50 | ps 68 | ccm 1905
1.9 Diesel |kw 47 | ps 64 | ccm 1905
1.9 GTI |kw 88 | ps 120 | ccm 1905
1.9 GTI |kw 96 | ps 131 | ccm 1905
1.9 GTI 16V |kw 116 | ps 158 | ccm 1905
Prikaži dijelove
Prijavite se
za spremanje vozila u Car Park.
Karoserija
Tip motora
kW
KS
ccm
Oznaka motora
Kapacitet ulja (L)
Kosi zadnji dio (hatchback)
1.8 Diesel |kw 44 | ps 60 | ccm 1769
44
60
1769
161A (XUD7)
–
Usporedi artikle
0
Sortiraj po:
Odabir
Naziv (A -> Z)
Naziv (Z -> A)
Cijena (niža -> viša)
Cijena (viša -> niža)
Model (A -> Z)
Model (Z -> A)
Prikaži:
25
50
75
100
Brzi pregled
New
Brend:
GM (OPEL)
Model:
10905
WOC OEM OFFICIAL DX2 5W-30, 5L
Univerzalno – odgovara svim vozilima
WOC OEM OFFICIAL DX2(zamjena za GM 5W-30 DEXOS2) je sintetičko motorno ulje 5W-30 razvijeno za vozila Opel/Vauxhall i GM — odobreno prema ..
from
Save
--12%
55,50 €
49,50 €
Cijena na dan 15.10.2026.: 49,50 €
Bez poreza:44,40 €
WOC OEM OFFICIAL DX2 5W-30, 5L
Stavi u košaricu
Dodaj u listu želja
Usporedi
Brza kupovina
Question?
|<
<
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Prikazano 251 do 251 od 251 (11 stranica)
Filtriraj proizvode