Ulja
Ulja za automobile
0
Ulja za motocikle
0
Ulje za mjenjače
0
Ulja za kočnice
0
Ulja za kamione
0
Aditivi
0
Ulje za brodove
0
Ulja za poljoprivredu
0
Ulje za vilice
0
Filteri
Filteri ulja
0
Filteri zraka
0
Filter goriva
0
Filter kabine
0
Filter automatskog mjenjača
0
Vijak za ispuštanje ulja
0
Filteri ostali
0
Kočnice
Disk pločice
0
Kočioni diskovi
0
Kočione obloge
0
Kočioni bubanj
0
Sajle ručne kočnice
0
Senzor istrošenosti
0
Kočiona tekućina
0
Kočione čeljusti
0
Kočioni cilindar
0
Ostali dijelovi kočnica
0
Ostali dijelovi
Castrol ponuda
VW ulja
BMW ulja
Svi brendovi
Ulja
Ulja za automobile
0
Ulja za motocikle
0
Ulje za mjenjače
0
Ulja za kočnice
0
Ulja za kamione
0
Aditivi
0
Ulje za brodove
0
Ulja za poljoprivredu
0
Ulje za vilice
0
Filteri
Filteri ulja
0
Filteri zraka
0
Filter goriva
0
Filter kabine
0
Filter automatskog mjenjača
0
Vijak za ispuštanje ulja
0
Filteri ostali
0
Kočnice
Disk pločice
0
Kočioni diskovi
0
Kočione obloge
0
Kočioni bubanj
0
Sajle ručne kočnice
0
Senzor istrošenosti
0
Kočiona tekućina
0
Kočione čeljusti
0
Kočioni cilindar
0
Ostali dijelovi kočnica
0
Ostali dijelovi
Castrol ponuda
VW ulja
BMW ulja
Svi brendovi
Filter
Očisti
Vaša košarica
Prijavi se na newsletter i prvi saznaj novosti!
Budi informiran o posebnim ponudama, novostima, trendovima, te insajderskim kuponima
e-mail
Pošalji
Pročitao sam i slažem se s
Opći uvjeti poslovanja
Novosti
Facebook
095 301 1 111
Kontakt
Provjera statusa narudžbe
Meni
Ponuda
Ulja
Ulja za automobile
Ulja za motocikle
Ulje za mjenjače
Ulja za kočnice
Ulja za kamione
Aditivi
Ulje za brodove
Vidi sve
Viskozitet
5W-30 ulja
5W-40 ulja
0W-30 ulja
0W-20 ulja
4T ulja
2T ulja
Filteri
Filteri ulja
Filteri zraka
Filter goriva
Filter kabine
Filter automatskog mjenjača
Vijak za ispuštanje ulja
Filteri ostali
Kočioni sustav
Disk pločice
Kočioni diskovi
Kočione obloge
Kočioni bubanj
Sajle ručne kočnice
Senzor istrošenosti
Kočiona tekućina
Vidi sve
Čišćenje i održavanje
Izdvojeno ulja
CASTROL
CASTROL EDGE C3 5W-30, 1L
CASTROL EDGE C3 5W-30, 4L
CASTROL EDGE C5 0W-20, 1L
CASTROL EDGE LL 5W-30 507.00, 1L
CASTROL EDGE LL 5W-30 507.00, 4L
CASTROL EDGE LL 5W-30 507.00, 5L
CASTROL EDGE LLIV 0W-20, 1L 509.00
Vidi sve
VW
ULJE MJENJAČA VAG ORIGINAL G060726A2
VW Original Longlife III 0W-30, 1L
VW Original Longlife III 0W-30, 5L
VW Original Special D 5W-40, 5L
VW Original Longlife IV FE 508.00/509.00 0W-20, 1L
BMW
BMW TWIN POWER 5W-30, 1L LL04
MAZDA
MAZDA ORIGINAL SUPRA DPF SKYACTIV 0W-30, 1L
MAZDA ORIGINAL SUPRA DPF SKYACTIV 0W-30, 5L
MAZDA ORIGINAL SUPRA X Skyactiv 0W-20, 1L
MAZDA ORIGINAL ULTRA 5W-30, 1L
MAZDA ORIGINAL ULTRA 5W-30, 5L
MAZDA ORIGINAL ULTRA DPF 5W-30, 1L
MAZDA ORIGINAL ULTRA DPF 5W-30, 5L
SHELL
SHELL HELIX HX7 10W-40, 1L
SHELL HELIX HX7 10W-40, 4L
SHELL HELIX HX7 10W-40, DIESEL, 1L
SHELL HELIX HX7 10W-40, DIESEL, 4L
SHELL HELIX HX7 5W-40, 1L
SHELL HELIX HX8 ECT 5W-30, 1L
SHELL HELIX ULTRA 5W-40, 1L
Vidi sve
ELF
ELF EVOLUTION 700 STI 10W-40, 1L
ELF EVOLUTION 700 STI 10W-40, 5L
ELF EVOLUTION 700 TURBO DIESEL 10W-40, 1L
ELF EVOLUTION 700 TURBO DIESEL 10W-40, 5L
ELF EVOLUTION 900 NF 5W-40, 1L
ELF EVOLUTION 900 NF 5W-40, 5L
ELF EVOLUTION 900 SXR 5W-30, 1L
Vidi sve
TOTAL
Total Fluide DA 1L
TOTAL QUARTZ 7000 10W-40, 1L
TOTAL QUARTZ 7000 10W-40, 5L
TOTAL QUARTZ 7000 DIESEL 10W-40, 1L
Vidi sve
Izdvojeno filteri
MANN-FILTER
Filter goriva MANN-FILTER WK 6038
Filter klime MANN-FILTER CU 2733
Filter klime MANN-FILTER CUK 2733
Filter klime MANN-FILTER FP 2733
Filter ulja MANN-FILTER HU 8014 z
Filter zraka MANN-FILTER C 35 177
MAHLE
Filter goriva MAHLE KL 705
Filter klime MAHLE LA 387
Filter klime MAHLE LAO 387
Filter ulja MAHLE OX 1075D
Filter zraka MAHLE LX 1591/9
FILTRON
Filter goriva FILTRON PP 866/6
Filter klime FILTRON K 1237
Filter klime FILTRON K 1237A
Filter ulja FILTRON OE 662/4
Filter zraka FILTRON AP 165/6
BOSCH
Disk pločice BOSCH 0 986 494 213
Disk pločice BOSCH 0 986 494 245
Disk pločice BOSCH 0 986 494 246
Disk pločice BOSCH 0 986 494 641
Filter klime BOSCH 1 987 432 205
Filter klime BOSCH 1 987 432 405
Filter ulja BOSCH F 026 407 152
Vidi sve
PURFLUX
Filter kabine PURFLUX AH267
Filter kabine PURFLUX AHC267
Filter ulja PURFLUX L1050
UFI
Izdvojeno kočnice
ATE
Brtve kočione čeljusti set ATE 11.0441-6008.2
Čahura za vođenje kočione čeljusti komplet ATE 11.0101-5407.2
Disk pločice ATE 13.0460-2722.2
Disk pločice ATE 13.0460-7228.2
Disk pločice ATE 13.0460-7243.2
Kočiona tekućina ATE 03.9901-5803.2
Kočioni disk ATE 24.0111-0147.1
Vidi sve
TEXTAR
Disk pločice TEXTAR 2412301
Kočioni disk TEXTAR 92159205
Kočioni disk TEXTAR 92162305
Kočioni disk TEXTAR 92162903
Kočioni disk TEXTAR 92168203
Kočioni disk TEXTAR 92168305
TRW
Disk pločice TRW GDB1684
Disk pločice TRW GDB1685
Kočioni disk TRW DF6185S
Kočiono crijevo TRW PHD1271
BREMBO
Kočiona tekućina BREMBO L A4 202
DELPHI
Disk pločice DELPHI LP1968
Kočioni disk DELPHI BG4123
Kočioni disk DELPHI BG4239C
FEBI
Disk pločice FEBI 16625
Filter goriva FEBI 48556
Filter ulja FEBI 101323
Filter zraka FEBI 101661
Vidi sve
Tražlice ulje i dijelovi
Tražliice ulja
Castrol tražilica
Motul tražilica
Mobil tražilica
Shell tražilica
Total tražilica
Elf tržilica
Aral tražilica
Selenia tražilica
Filteri katalozi
Mahle tražilica
Mann-Filter tražilica
Filtron tražilica
Bosch tražilica
Pruflux tražilica
UFI tražilica
Kočnice katalozi
Ate katalog
Textar katalog
TRW katalog
Brembo katalog
Febi katalog
Delphi katalog
Svi
Svi
Akumulatori
Amortizeri i opruge
Čišćenje i održavanje
Distribucija
Karoserija
Metlice brisača
Originalni dijelovi
Ulja
Filteri
Kočioni sustav
Ostali dijelovi
Dodatna oprema
Aditivi
Pretraži trgovinu...
Račun
Login
Register
Lista želja
0
Usporeid
0
Cart
0 artikal(a) - 0,00 €
0
Vaša košarica je prazna!!
Meni
Moj račun
Logiranje
Registracija
Više
O nama
FAQ
Kontakt
0
Vaše vozilo:
OPEL CORSA A Kosi zadnji dio (hatchback) (S83) 1.3 S (F08, M08, F68, M68) |kw 51 | ps 70 | ccm 1297
Svi dijelovi za ovo vozilo
Promijeni
Ukloni
Dijelovi za OPEL CORSA A Kosi zadnji dio (hatchback) (S83) 1.3 S (F08, M08, F68, M68) |kw 51 | ps 70 | ccm 1297
home
Dijelovi za vaše vozilo
Odaberite vozilo
Vaše vozilo:
OPEL CORSA A Kosi zadnji dio (hatchback) (S83) 1.3 S (F08, M08, F68, M68) |kw 51 | ps 70 | ccm 1297
Svi dijelovi za ovo vozilo
Ukloni
Marka
Odaberite marku
ALFA ROMEO
AUDI
BMW
CITROËN
CUPRA
DACIA
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
JAGUAR
LAND ROVER
MERCEDES-BENZ
MINI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
PORSCHE
RENAULT
SKODA
SMART
SUZUKI
TESLA
TOYOTA
VOLVO
VW (VOLKSWAGEN)
ABARTH
AC
ALPINA
ALPINE
ASTON MARTIN
AUSTIN
AUTO UNION
BENTLEY
BMC
BUGATTI
BYD
CADILLAC
CHERY
CHEVROLET
CHRYSLER
DAEWOO
DAF
DAIHATSU
DAIMLER
DS
DS (CAPSA)
DUCATI
FERRARI
FISKER
FORTHING
GEELY
HAVAL
HUMMER
INFINITI
ISUZU
IVECO
JEEP
KIA
KOENIGSEGG
KTM
LADA
LAMBORGHINI
LANCIA
LEXUS
LOTUS
LYNK & CO
MAN
MASERATI
MAYBACH
MAZDA
MCLAREN
MG
MITSUBISHI
MORRIS
NIO
OMODA
ORA
PIAGGIO
PININFARINA
POLARIS
PONTIAC
PUCH
RENAULT TRUCKS
ROLLS-ROYCE
ROVER
SAAB
SEAT
SSANGYONG
STEYR
SUBARU
TATA
TRABANT
VAUXHALL
WARTBURG
XPENG
YAMAHA
YUGO
ZASTAVA
ZEEKR
Godina
Odaberite godinu
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
Model
Odaberite model
ASCONA C (J82)
ASCONA C Kosi zadnji dio (hatchback) (J82)
COMMODORE C (14_, 19_)
COMMODORE C Kombi (61)
CORSA A Kosi zadnji dio (hatchback) (S83)
CORSA A TR (S83)
KADETT D (31_-34_, 41_-44_)
KADETT D (32_,37_,39, _42)
KADETT D Kombi (35_, 36_, 45_, 46_)
MANTA B (58_, 59_)
MANTA B CC (53_, 55_), MANTA B Hatchback (53_, 55_)
MONZA A (22_)
REKORD E (17_, 11_, 14_, 16_, 18_, 19_), REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_)
REKORD E Kombi (61_, 66_, 67_)
SENATOR A (29_)
Motor
Odaberite motor
1.0 (F08, M08, F68, M68) |kw 33 | ps 45 | ccm 993
1.2 (F08, M08, F68, M68) |kw 33 | ps 45 | ccm 1196
1.2 (F08, M08, F68, M68) |kw 44 | ps 60 | ccm 1196
1.2 S (F08, M08, F68, M68) |kw 40 | ps 55 | ccm 1196
1.3 S (F08, M08, F68, M68) |kw 51 | ps 70 | ccm 1297
Prikaži dijelove
Prijavite se
za spremanje vozila u Car Park.
Karoserija
Tip motora
kW
KS
ccm
Oznaka motora
Kapacitet ulja (L)
Kosi zadnji dio (hatchback)
1.3 S (F08, M08, F68, M68) |kw 51 | ps 70 | ccm 1297
51
70
1297
13 SB
–
Usporedi artikle
0
Sortiraj po:
Odabir
Naziv (A -> Z)
Naziv (Z -> A)
Cijena (niža -> viša)
Cijena (viša -> niža)
Model (A -> Z)
Model (Z -> A)
Prikaži:
25
50
75
100
Brzi pregled
New
Brend:
GM (OPEL)
Model:
10905
WOC OEM OFFICIAL DX2 5W-30, 5L
Univerzalno – odgovara svim vozilima
WOC OEM OFFICIAL DX2(zamjena za GM 5W-30 DEXOS2) je sintetičko motorno ulje 5W-30 razvijeno za vozila Opel/Vauxhall i GM — odobreno prema ..
from
Save
--12%
55,50 €
49,50 €
Cijena na dan 15.10.2026.: 49,50 €
Bez poreza:44,40 €
WOC OEM OFFICIAL DX2 5W-30, 5L
Stavi u košaricu
Dodaj u listu želja
Usporedi
Brza kupovina
Question?
|<
<
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Prikazano 226 do 226 od 226 (10 stranica)
Filtriraj proizvode