Ulja
Ulja za automobile
0
Ulja za motocikle
0
Ulje za mjenjače
0
Ulja za kočnice
0
Ulja za kamione
0
Aditivi
0
Ulje za brodove
0
Ulja za poljoprivredu
0
Ulje za vilice
0
Filteri
Filteri ulja
0
Filteri zraka
0
Filter goriva
0
Filter kabine
0
Filter automatskog mjenjača
0
Vijak za ispuštanje ulja
0
Filteri ostali
0
Kočnice
Disk pločice
0
Kočioni diskovi
0
Kočione obloge
0
Kočioni bubanj
0
Sajle ručne kočnice
0
Senzor istrošenosti
0
Kočiona tekućina
0
Kočione čeljusti
0
Kočioni cilindar
0
Ostali dijelovi kočnica
0
Ostali dijelovi
Castrol ponuda
VW ulja
BMW ulja
Svi brendovi
Ulja
Ulja za automobile
0
Ulja za motocikle
0
Ulje za mjenjače
0
Ulja za kočnice
0
Ulja za kamione
0
Aditivi
0
Ulje za brodove
0
Ulja za poljoprivredu
0
Ulje za vilice
0
Filteri
Filteri ulja
0
Filteri zraka
0
Filter goriva
0
Filter kabine
0
Filter automatskog mjenjača
0
Vijak za ispuštanje ulja
0
Filteri ostali
0
Kočnice
Disk pločice
0
Kočioni diskovi
0
Kočione obloge
0
Kočioni bubanj
0
Sajle ručne kočnice
0
Senzor istrošenosti
0
Kočiona tekućina
0
Kočione čeljusti
0
Kočioni cilindar
0
Ostali dijelovi kočnica
0
Ostali dijelovi
Castrol ponuda
VW ulja
BMW ulja
Svi brendovi
Filter
Očisti
Vaša košarica
Prijavi se na newsletter i prvi saznaj novosti!
Budi informiran o posebnim ponudama, novostima, trendovima, te insajderskim kuponima
e-mail
Pošalji
Pročitao sam i slažem se s
Opći uvjeti poslovanja
Novosti
Facebook
095 301 1 111
Kontakt
Provjera statusa narudžbe
Meni
Ponuda
Ulja
Ulja za automobile
Ulja za motocikle
Ulje za mjenjače
Ulja za kočnice
Ulja za kamione
Aditivi
Ulje za brodove
Vidi sve
Viskozitet
5W-30 ulja
5W-40 ulja
0W-30 ulja
0W-20 ulja
4T ulja
2T ulja
Filteri
Filteri ulja
Filteri zraka
Filter goriva
Filter kabine
Filter automatskog mjenjača
Vijak za ispuštanje ulja
Filteri ostali
Kočioni sustav
Disk pločice
Kočioni diskovi
Kočione obloge
Kočioni bubanj
Sajle ručne kočnice
Senzor istrošenosti
Kočiona tekućina
Vidi sve
Čišćenje i održavanje
Izdvojeno ulja
CASTROL
CASTROL EDGE C3 5W-30, 1L
CASTROL EDGE C3 5W-30, 4L
CASTROL EDGE C5 0W-20, 1L
CASTROL EDGE LL 5W-30 507.00, 1L
CASTROL EDGE LL 5W-30 507.00, 4L
CASTROL EDGE LL 5W-30 507.00, 5L
CASTROL EDGE LLIV 0W-20, 1L 509.00
Vidi sve
VW
ULJE MJENJAČA VAG ORIGINAL G060726A2
VW Original Longlife III 0W-30, 1L
VW Original Longlife III 0W-30, 5L
VW Original Special D 5W-40, 5L
VW Original Longlife IV FE 508.00/509.00 0W-20, 1L
BMW
BMW TWIN POWER 5W-30, 1L LL04
MAZDA
MAZDA ORIGINAL SUPRA DPF SKYACTIV 0W-30, 1L
MAZDA ORIGINAL SUPRA DPF SKYACTIV 0W-30, 5L
MAZDA ORIGINAL SUPRA X Skyactiv 0W-20, 1L
MAZDA ORIGINAL ULTRA 5W-30, 1L
MAZDA ORIGINAL ULTRA 5W-30, 5L
MAZDA ORIGINAL ULTRA DPF 5W-30, 1L
MAZDA ORIGINAL ULTRA DPF 5W-30, 5L
SHELL
SHELL HELIX HX7 10W-40, 1L
SHELL HELIX HX7 10W-40, 4L
SHELL HELIX HX7 10W-40, DIESEL, 1L
SHELL HELIX HX7 10W-40, DIESEL, 4L
SHELL HELIX HX7 5W-40, 1L
SHELL HELIX HX8 ECT 5W-30, 1L
SHELL HELIX ULTRA 5W-40, 1L
Vidi sve
ELF
ELF EVOLUTION 700 STI 10W-40, 1L
ELF EVOLUTION 700 STI 10W-40, 5L
ELF EVOLUTION 700 TURBO DIESEL 10W-40, 1L
ELF EVOLUTION 700 TURBO DIESEL 10W-40, 5L
ELF EVOLUTION 900 NF 5W-40, 1L
ELF EVOLUTION 900 NF 5W-40, 5L
ELF EVOLUTION 900 SXR 5W-30, 1L
Vidi sve
TOTAL
Total Fluide DA 1L
TOTAL QUARTZ 7000 10W-40, 1L
TOTAL QUARTZ 7000 10W-40, 5L
TOTAL QUARTZ 7000 DIESEL 10W-40, 1L
Vidi sve
Izdvojeno filteri
MANN-FILTER
Filter klime MANN-FILTER CU 2733
Filter klime MANN-FILTER CUK 2733
Filter klime MANN-FILTER CUK 28 016
Filter klime MANN-FILTER FP 2733
Filter ulja MANN-FILTER HU 6024 z
Filter zraka MANN-FILTER C 28 022
MAHLE
Filter zraka MAHLE LX 4392
FILTRON
Filter klime FILTRON K 1237
Filter klime FILTRON K 1237A
Filter klime FILTRON K 1434
Filter klime FILTRON K 1434A
Filter ulja FILTRON OE 667/5
Filter zraka FILTRON AP 193/9
BOSCH
Disk pločice BOSCH 0 986 494 818
Disk pločice BOSCH 0 986 494 819
Filter klime BOSCH 1 987 435 622
Filter ulja BOSCH F 026 407 275
Filter zraka BOSCH F 026 400 423
Komplet pribora za disk pločice BOSCH 1 987 474 470
PURFLUX
UFI
Izdvojeno kočnice
ATE
Čahura za vođenje kočione čeljusti komplet ATE 11.0101-5407.2
Disk pločice ATE 13.0460-7326.2
Disk pločice ATE 13.0460-7330.2
Kočiona tekućina ATE 03.9901-5803.2
Kočioni disk ATE 24.0110-0405.1
Kočioni disk ATE 24.0120-0256.1
Kočioni disk ATE 24.0130-0246.1
Vidi sve
TEXTAR
Disk pločice TEXTAR 2214101
Disk pločice TEXTAR 2214601
Disk pločice TEXTAR 2248501
Disk pločice TEXTAR 2502201
Disk pločice TEXTAR 2651001
Kočioni disk TEXTAR 92278605
Kočioni disk TEXTAR 92293803
Vidi sve
TRW
BREMBO
Disk pločice BREMBO P 44 026
Disk pločice BREMBO P 44 028
Disk pločice BREMBO P 86 029
Kočiona tekućina BREMBO L A4 202
Kočioni disk BREMBO 08.C983.23
Kočioni disk BREMBO 09.C982.23
DELPHI
Disk pločice DELPHI LP2176
Disk pločice DELPHI LP3166
Disk pločice DELPHI LP3167
Disk pločice DELPHI LP3395
Disk pločice DELPHI LP3835
Komplet pribora za disk pločice DELPHI LX0571
Senzor istrošenosti DELPHI LZ0317
Vidi sve
FEBI
Disk pločice FEBI 116263
Disk pločice FEBI 116327
Disk pločice FEBI 178214
Kočiona tekućina FEBI 171874
Vidi sve
Tražlice ulje i dijelovi
Tražliice ulja
Castrol tražilica
Motul tražilica
Mobil tražilica
Shell tražilica
Total tražilica
Elf tržilica
Aral tražilica
Selenia tražilica
Filteri katalozi
Mahle tražilica
Mann-Filter tražilica
Filtron tražilica
Bosch tražilica
Pruflux tražilica
UFI tražilica
Kočnice katalozi
Ate katalog
Textar katalog
TRW katalog
Brembo katalog
Febi katalog
Delphi katalog
Svi
Svi
Akumulatori
Amortizeri i opruge
Čišćenje i održavanje
Distribucija
Karoserija
Metlice brisača
Originalni dijelovi
Ulja
Filteri
Kočioni sustav
Ostali dijelovi
Dodatna oprema
Aditivi
Pretraži trgovinu...
Račun
Login
Register
Lista želja
0
Usporeid
0
Cart
0 artikal(a) - 0,00 €
0
Vaša košarica je prazna!!
Meni
Moj račun
Logiranje
Registracija
Više
O nama
FAQ
Kontakt
0
Vaše vozilo:
DAIHATSU HIJET Kamionet (_U20), HIJET Sanduk/šasija (_U20) 1.0 Touring |kw 33 | ps 45 | ccm 993
Svi dijelovi za ovo vozilo
Promijeni
Ukloni
Dijelovi za DAIHATSU HIJET Kamionet (_U20), HIJET Sanduk/šasija (_U20) 1.0 Touring |kw 33 | ps 45 | ccm 993
home
Dijelovi za vaše vozilo
Odaberite vozilo
Vaše vozilo:
DAIHATSU HIJET Kamionet (_U20), HIJET Sanduk/šasija (_U20) 1.0 Touring |kw 33 | ps 45 | ccm 993
Svi dijelovi za ovo vozilo
Ukloni
Marka
Odaberite marku
ALFA ROMEO
AUDI
BMW
CITROËN
CUPRA
DACIA
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
JAGUAR
LAND ROVER
MERCEDES-BENZ
MINI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
PORSCHE
RENAULT
SKODA
SMART
SUZUKI
TESLA
TOYOTA
VOLVO
VW (VOLKSWAGEN)
ABARTH
AC
ALPINA
ALPINE
ASTON MARTIN
AUSTIN
AUTO UNION
BENTLEY
BMC
BUGATTI
BYD
CADILLAC
CHERY
CHEVROLET
CHRYSLER
DAEWOO
DAF
DAIHATSU
DAIMLER
DS
DS (CAPSA)
DUCATI
FERRARI
FISKER
FORTHING
GEELY
HAVAL
HUMMER
INFINITI
ISUZU
IVECO
JEEP
KIA
KOENIGSEGG
KTM
LADA
LAMBORGHINI
LANCIA
LEXUS
LOTUS
LYNK & CO
MAN
MASERATI
MAYBACH
MAZDA
MCLAREN
MG
MITSUBISHI
MORRIS
NIO
OMODA
ORA
PIAGGIO
PININFARINA
POLARIS
PONTIAC
PUCH
RENAULT TRUCKS
ROLLS-ROYCE
ROVER
SAAB
SEAT
SSANGYONG
STEYR
SUBARU
TATA
TRABANT
VAUXHALL
WARTBURG
XPENG
YAMAHA
YUGO
ZASTAVA
ZEEKR
Godina
Odaberite godinu
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
Model
Odaberite model
850 Sanduk (E65)
CHARADE II (G11, G30), CHARADE Mk II (G11, G30)
CHARADE II Dostavno vozilo/kosi zadnji dio (G11), CHARADE II Sanduk (G11)
CHARMANT (A), CHARMANT Limuzina (sedan) (A), CHARMANT Sedan (A)
CUORE II (L80, L81), DOMINO II (L80, L81), MIRA Mk II (L80, L81)
DELTA Autobus (V9_)
DELTA Sanduk/šasija (YB_, V5_, V7_, V9_, V11_), DELTA WIDE Sanduk/šasija (YB_, V5_, V7_, V9_, V11_)
DELTA WIDE Sanduk (YB_)
FOURTRAK (F7, F8), ROCKY Hard Top (F7, F8), ROCKY Hard Top Hardtop, Wagon (F7, F8), ROCKY Hard Top SUV (F7, F8)
FOURTRAK (F7, F8), ROCKY Soft Top (F7, F8)
FOURTRAK, RUGGER
HIJET Autobus
HIJET Autobus (S7_), SPARCAR Autobus (S7_)
HIJET Kamionet (_U20), HIJET Sanduk/šasija (_U20)
Hijet Maxx Sanduk/šasija (S8_, S9_), HIJET Sanduk/šasija (S8_), HIJET Sanduk/šasija (S8_, S9_)
HIJET Sanduk (S7_), SPARCAR Sanduk (S7_)
HIJET Sanduk (S8_)
WILDCAT/ROCKY (F70)
WILDCAT/ROCKY (F75)
Motor
Odaberite motor
0.8 |kw 29 | ps 39 | ccm 843
1.0 Touring |kw 33 | ps 45 | ccm 993
1.0 Touring 4x4 |kw 33 | ps 45 | ccm 993
Prikaži dijelove
Prijavite se
za spremanje vozila u Car Park.
Karoserija
Tip motora
kW
KS
ccm
Oznaka motora
Kapacitet ulja (L)
Sanduk/šasija
1.0 Touring |kw 33 | ps 45 | ccm 993
33
45
993
CB 10
–
Usporedi artikle
0
Sortiraj po:
Odabir
Naziv (A -> Z)
Naziv (Z -> A)
Cijena (niža -> viša)
Cijena (viša -> niža)
Model (A -> Z)
Model (Z -> A)
Prikaži:
25
50
75
100
Brzi pregled
New
Brend:
GM (OPEL)
Model:
10905
WOC OEM OFFICIAL DX2 5W-30, 5L
Univerzalno – odgovara svim vozilima
WOC OEM OFFICIAL DX2(zamjena za GM 5W-30 DEXOS2) je sintetičko motorno ulje 5W-30 razvijeno za vozila Opel/Vauxhall i GM — odobreno prema ..
from
Save
--12%
55,50 €
49,50 €
Cijena na dan 15.10.2026.: 49,50 €
Bez poreza:44,40 €
WOC OEM OFFICIAL DX2 5W-30, 5L
Stavi u košaricu
Dodaj u listu želja
Usporedi
Brza kupovina
Question?
|<
<
1
2
3
4
5
6
7
8
Prikazano 176 do 176 od 176 (8 stranica)
Filtriraj proizvode